Вправи на мобільність та гнучкість велосипедиста.

Вправи на мобільність та гнучкість велосипедиста.

Ви багато їздите на велосипеді впродовж тижня - це довгі поїздки, горбисті поїздки, інтервали в спринті, чи що там ще... Весь цей час, витрачений на кручення педалей, може викликати у вас відчуття жорсткості та болю. Ось тут і з’являється робота з мобільності, що проводить ваше тіло через весь його діапазон рухів.

Коли велосипедисти залишаються в одному положенні протягом усього тренування, це може спричинити зажатість і м’язевий дисбаланс.

Природно, що в здоровому тілі приємніше кататися, тому не варто шукати відмовки, а любіть себе та своє тіло, а найкращим подарунком для нього буде комплекс простих і дієвих вправ.

Це тренування було створено, щоб краще пропрацювати зажаті м'язи, і працювати над більшим діапазоном рухів, збільшеною рухливістю та гнучкістю.

21 хв мобільність та гнускість для велосипедистів

Робота з мобільністю може бути для когось складнішою, ніж для інших, і це нормально - починайте з того місця, де ви почуваєтесь комфортно, і рухайтесь звідти.

Для велосипедиста гнучкість – це, по-перше, упевнене керування велосипедом, а по-друге, кращі спортивні показники. Не секрет, що гнучкість – це правильна та гарна постава і запорука здорової спини.

Розтяжка для тіла – це як десерт після основної страви. Перед розтяжкою мя’зи важливо розігріти, тобто буквально злізши з велосипеда, віддихавшись і зробивши ковток води, можна починати вправи.

Важливо робити вправи з повною віддачею, щоб тіло з кожним новим підходом виходило на новий рівень. І тоді ви вже через декілька занять відчуєте зміни, і повірте, вам захочеться цей ефект помножувати.

Розтягувати себе, терплячи біль не варто, це має бути відчуття легкого печіння, коли м’яз розуміє, що його не рвуть, а лише показують як далі йому розвиватися. Для цього важливо дотримуватися часових рамок:

  • кожну вправу на розтяжку робити від 20 до 60 секунд. Тобто застигати в тій чи іншій позі, поки тіло не звикне до нового положення на невеликий відрізок часу

При розтягуванні важливо видихати, так м’яз розслабляється і приймає ту форму, яку ви йому надаєте.

Комплекс НЕ ПОТРІБНО повторювати щодня, вистачить лише 2-3 рази на тиждень приділяти час для гнучкості тіла, щоб в інші дні воно відпочивало та адаптувалося.

Тренуйтесь в задоволення!