Доставка та повернення

Доставка

Ми працюємо з транспортною компанією:

delivery_img1.png

Перед відправкою абсолютно усі товари перевіряються на наявність дефектів і комплектацію. Якщо посилка прийшла в пошкодженій упаковці, настійно рекомендується розкривати її в присутності співробітника транспортної компанії.

Якщо якість товару або його зовнішній вигляд не відповідає опису в інтернеті або ж товар має незадовільний вигляд - зв'яжіться з нами.

важливо:якщо посилка не забирається клієнтом з відділення поштової служби протягом 5 днів - вантаж автоматично їде назад.

Зверніть увагу! Велосипеди відправляються в заводській упаковці. Велосипед при цьому поставляється в частково зібраному вигляді (як правило в установці потребують: переднє колесо, кермо, сідло, педалі). Для збірки Вам знадобляться ключ "мультитул" та ключ для установки педалей. Ключі не йдуть в комплекті з велосипедом!

Самовивіз і кур'єрська доставка

У Дрогобичі та Бориславі Ви можете забрати своє замовлення в наших магазинах. Доставка в магазини безкоштовна. Щоб забрати замовлення, Вам потрібно звернутися до співробітника магазину і назвати номер замовлення з e-mail.

ПОРЯДОК ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ

Повернення товару в Інтернет-магазин відбувається згідно діючого законодавства України.

Повернення товару належної якості відбувається за рахунок Покупця.

При поверненні покупцем товару належної якості, Інтернет-магазин по факту надходження товару, що повертається, перераховує Покупцеві грошову суму, що була сплачена за товар з відрахуванням суми компенсації витрат Інтернет-магазина пов’язаних з доставкою товару Покупцеві.

Покупець має право відмовитися від поставленого Товару належної якості протягом 14 (чотирнадцяти) днів з моменту отримання Товару виключно за умови, що збережено товарний вид, споживчі властивості Товару, упаковку, ярлики та розрахунковий документ (електронний документ, квитанцію, товарний чи касовий чек, квиток, талон або інший документ, що підтверджує факт отримання коштів, із зазначенням дати здійснення розрахунку).