Масажний рол Grid 3D Roller d-14,5см, l-33см

Артикул FI-6277

Стан: Новий товар

1 Товар Увага: Остання одиниця!

461грн

Платіжні системи
Платіжні системи

Інформація

Матеріал: етиленвінілацетат (EVA).
Довжина: 33 см.
Діаметр: 14,5 см.
Колір: салатовий
Призначення: для поглибленого опрацювання м'язів та фасцій.

Бажаєте легко робити собі масаж, щоб підготувати м'язи до навантаження чи допомогти їм відновитися після важкого тренування? Ролер для занять йогою та пілатесом Grid 3D Roller l-33см FI-6277 відмінно підійде для цього. Його можна купити в інтернет-магазині «Планета Спорт» оптом та в роздріб.

Призначення
Ідея вправ з ролером у тому, що, чинячи тиск на певні м'язи, можна самостійно робити глибокий масаж тканин, відомий як міофасціальний реліз. Він розтягує фасції (сполучні тканини) і м'язи, роблячи їх еластичнішими і рухливішими, знижує втому, прискорює відновлення після навантажень. У цьому самі вправи добре розвивають гнучкість і координацію рухів. Роллер підходить для спортсменів, які знаходяться на різних рівнях розвитку, а також для тих, хто не дуже активний та веде малорухливий спосіб життя. З ним можна тренуватися вдома або брати із собою, вирушаючи до тренажерної зали.

Опис
Виготовлений із міцного, стійкого до зносу сополімеру етиленвінілацетату (EVA), ролер має форму товстостінної трубки. Він складається з жорсткої основи і м'якого зовнішнього шару, який покритий сіткою із шипів різного розміру. Спеціальна багатовимірна текстура поверхні дозволяє імітувати вплив людських пальців і в результаті забезпечує глибоке, різнобічне опрацювання тканин тіла. Роллер має оптимальні розміри, завдяки яким він не обмежує список можливих вправ і в той же час не є тягарем при зберіганні та перенесенні.

Як користуватися
Вправи із ролером надзвичайно прості. Наприклад, зробити розтяжку і розім'яти внутрішню частину стегна можна в такий спосіб. Ляжте на живіт, опершись на передпліччя, і підтягніть праву ногу до себе (вгору та убік) під кутом 90 градусів. Помістіть ролер під праве стегно паралельно тілу. Повільно прокочуєтеся від паху до внутрішньої частини коліна кілька разів. Поміняйте ноги та повторіть.

Переваги:

Завдяки якісним матеріалам ролер прослужить довгі роки, не втрачаючи своєї форми.
Спеціальне зовнішнє покриття створює реалістичне відчуття масажу.
Може використовуватись для індивідуальних тренувань або для комерційного використання.
  • Коментарі
  • Залиште свій відгук

    Масажний рол Grid 3D Roller d-14,5см, l-33см

    Масажний рол Grid 3D Roller d-14,5см, l-33см

    Залиште свій відгук