Мультитул Multi Tool Ganzo G301

Артикул G301

Стан: Новий товар

Виробник:

Стильний повнорозмірний мультитул G301 від компанії Ganzo. Великий набір предметів дозволяє використовувати мультитул G3130 як повноцінний інструмент для ремонту техніки.

Інформація

Зручний повнорозмірний мультитул G301 від компанії Ganzo. Великий набір інструментів дозволяє використовувати модель G301 для повноцінного ремонту різноманітної техніки. В комплект мультитула G301 входять наступні інструменти: підпружинені плоскогубці з кусачками, два леза, одне з яких має серрейторную заточку, дві плоских викрутки різного розміру, пилу по дереву, ножиці, зенковку, подовжувач для адаптера, консервний ніж.

Також в комплект даної моделі входити касета з адаптером та набір різноманітних біт (3 плоских викрутки, 3 хрестових викрутки, 3 шестигранних ключа найбільш популярних розмірів). Всі інструменти мультитула G301 виконані з нержавіючої сталі 440С. Біти, що входять в комплект, виготовлені з вуглецевої сталі. Рукоятки мультитула G301 виконані з нержавіючої сталі і мають структурну поверхню, що сприяє впевненому утримання інструменту під час роботи. Для безпеки використання всі інструменти моделі забезпечені якою фіксуючою засувкою.

Інструменти Ganzo G301:
плоскогубці і кусачки (пружні для більш зручної роботи);
викрутка (мінусова);
ніж з хвилястою заточуванням (серрейтор);
ножа для відкривання консервів і банок;
відкривачка для пляшок;
пристосування для зняття ізоляції;
пристосування для захоплення гайок;
ножиці; керн (шило);
кільце для підвішування;
дворядна пилка;
біт-тримач (на магніті) і 12 насадок.
Гарантія:
фірмою Ganzo надається гарантія 1 рік з дня придбання товару.

Відгуки

Write a review