Ніж складний Firebird F615 by Ganzo G615

Артикул F615

Стан: Новий товар

Виробник:

Firebird F615 — стильний, компактний і дивно легкий ніж похідного призначення.

1 Товар Увага: Остання одиниця!

245грн

Платіжні системи
Платіжні системи

Інформація

Не є холодною зброєю і не є предметом заборонених до продажу на території України.

Опис ножа Firebird F615:
Firebird F615 — стильний, компактний і дивно легкий ніж похідного призначення. Клинок Firebird F615 виконаний з вуглецевої нержавіючої сталі класу 440, для рукояті був обраний ABS-пластик — високотехнологічний матеріал, повсюдно використовується в багатьох галузях промисловості в силу своїх найвищих експлуатаційно-технічних характеристик. За надійну фіксацію леза в робочому і складеному стані відповідає класичний замковий механізм — Liner Lock.

Firebird F615 — відмінно збалансований складаний ніж як в співвідношенні вага/розмір, так у співвідношенні якість/ціна. Маса даного виробу не перевищує 80 г, а довжина у розібраному вигляді становить 18.5 см в той час, як на клинок (0.25 см по обуху) відведено 7.6 див. В результаті ми маємо зручну і чіпку рукоять (накатка на зовнішніх панелях) адекватної довжини для того, щоб під час роботи з інструментом не відчувати незручностей і дискомфорту від надмірно мініатюрного «власника». У похідному вигляді довжина ножа дорівнює 10.6 см, що в сукупності з металевої кріпильної кліпсою, встановленої на рукояті, створює відмінні умови для зручного транспортування і збереження ножа відповідно.

Враховуючи наведені виробником характеристики, Firebird F615 можна сміливо віднести до розряду компактних переносних інструментів, актуальних в колі промисловиків, людей, які віддають перевагу активний спосіб життя і серед численних передбачливих міських жителів, авто - і мотолюбителів. Не обтяжуючи вагою і великими розмірами, Firebird F615 має всі дані для функціональної роботи і виконання максимально широкого кола завдань, які вирішуються гострими і ріжучими предметами. Замковий механізм Liner Lock в даній моделі також досить актуальним і відмінно поєднується з основним дизайном і призначенням кишенькового ножа Firebird F615.

Гарантія: 12 місяців гарантії від виробника.
  • Коментарі
  • Залиште свій відгук

    Ніж складний Firebird F615 by Ganzo G615

    Ніж складний Firebird F615 by Ganzo G615

    Firebird F615 — стильний, компактний і дивно легкий ніж похідного призначення.

    Залиште свій відгук