Ніж складний Ganzo G620b-1 чорний

Артикул G620b-1

Стан: Новий товар

Виробник:

Ніж Ganzo G620 з чорним лезом прямий заточування — це практичний і гарний продукт від відомого китайського виробника компанії Ganzo.

Інформація

Довжина клинка становить 88 мм, а загальна довжина в робочому стані — 205 мм.

Ніж Ganzo G620 являє собою складну модель, розраховану на використання в туристичних умовах. Його відмінною рисою є чорніння клинок з заточенням прямого типу. Крім того, що такий ніж привертає погляд кожного цінителя якості Ganzo, чорний колір леза грає ще і практичну роль. Справа в тому, що він зовсім не мерехтить.

Заточення ножа — пряма, а значити його легко буде підточити навіть у польових умовах. Довжина клинка становить 88 мм, а товщина по обуху — 3 мм. Розміри складеного ножа — 11,5 см, вага — 110 р.

Для фіксації клинка був обраний замок типу Liner lock. Завдяки своїй простоті, цей замок вважається одним з найнадійніших. В його основу покладено лайнер — металева пластина, яка при відкриванні ножа впирається у яту клинка і перешкоджає його випадковому закриттю. Поверх сталевої основи в області рукоятки розташовані пластикові пластини. Вони утворюють зручну для долоні ручку з неслизькою рифленою поверхнею. Також на рукоятці розташована кліпса, за допомогою якої ножа можна повісити на ремінь.

Особливості:

довжина клинка 88 мм;
пряма заточка;
товщина клинка по обуху 3 мм;
колір леза — чорний;
вага ножа 110 г;
матеріал клинка — сталь 440;
пластикові накладки рукоятки.
Гарантія: Гарантія виробника діє відносно моделі ножа Ganzo G620 протягом 12 місяців з дня його придбання.

Відгуки

Write a review