Ніж складний Ganzo G626-RD червоний

Артикул G626-RD

Стан: Новий товар

Виробник:

Ніж Ganzo 626 стане в нагоді під час активного дозвілля, в туризмі, може бути використаний, як варіант на кожен день.

1 Товар Увага: Остання одиниця!

319грн

Платіжні системи
Платіжні системи

Інформація

Ніж характеризується стильним дизайнерським оформленням, пропонується 4 види рукояті на вибір користувачів. Проста, компактна модель, замок різновиди Flipper. Передбачена кліпса для зручного носіння. Довжина ножа - 21,6 сантиметра. Вага дорівнює 127 грамам.

Ніж Ganzo 626 приємно здивує не тільки фанатів простих і практичних EDC-ників, але також і тих, хто вважають за краще певну «родзинку» в моделі. Тут такою є дизайн даного фліппера, для якого зробили 4 різних варіанти рукояті. Можна зупинитися на простому чорному кольорі, а можна вибрати щось із запропонованих екземплярів з малюнками. Це стильно виглядає, і допоможе власнику такого ножа виділитися із загальної маси користувачів.

У моделі клинок різновиди Tanto. Подібна форма вважається ефективною для колючих рухів при роботі з твердими або щільними видами матеріалів. Ніж стане в нагоді в туризмі та активному відпочинку. У нього прямокутної форми рукоять, а лезо фіксується за допомогою замка типу Flipper. Такий ножовий механізм дає можливість відкривати і закривати лезо буквально однією рукою. Замок дієвий і надійний, гарантує безпечну роботу зі складним ножем.

Клинок зроблений зі сталі марки 440A. Вона відрізняється високою міцністю, і багата на вміст таких елементів, як вуглець і хром. Твердість матеріалу становить близько 54-57 одиниці Роквелла. Така сталь досить тверда, але все одно слід уникати надмірних механічних навантажень, в іншому випадку клинок може поламатися.

Ручка ножа зроблена з матеріалу ABS. Це пластик, являє собою стійку до ударів технічну термопластичну смолу. Матеріал не сприйнятливий до дії морозів, також він нормально переносить високі температури. Це ідеально, коли мова йде про застосування ножа з такою рукояттю в активному відпочинку і туризмі. ABS-пластик адаптований до різних умов середовища. Висока хімічна стійкість.

Довжина загальна ножа досягає 21,6 сантиметра. Довжина клинка-9,6 сантиметра. Товщина леза становить 0,27 сантиметра. Вага дорівнює 127 грамам. Є кліпса для комфортного носіння моделі.

Характеристики ножа:
невеликий і легкий ніж для щоденного використання;
стане в нагоді під час активного відпочинку, туристичної діяльності;
чотири варіанти дизайнерського оформлення;
стильна, зручна і надійна модель;
замок різновиди Flipper;
лезо зі сталі марки 440A;
ручка з матеріалу ABS;
стійкість до дії температури і хімічних речовин;
твердість становить близько 54-57 одиниць Роквелла;
клинок форми Tanto;
довжина моделі становить 21,6 сантиметра;
довжина леза досягає 9,6 сантиметра;
Товщина леза становить 0,27 сантиметра;
вага дорівнює 127 грамам;
є кліпса для комфортного носіння.
  • Коментарі
  • Залиште свій відгук

    Ніж складний Ganzo G626-RD червоний

    Ніж складний Ganzo G626-RD червоний

    Ніж Ganzo 626 стане в нагоді під час активного дозвілля, в туризмі, може бути використаний, як варіант на кожен день.

    Залиште свій відгук