Роліки розсувні Zelart Z-800 38-41 ABSTRACT сірий-гол

Артикул Z-800

Стан: Новий товар

Виробник:

Інформація

Матеріал : поліестер (PL), полівінілхлорид (PVC), поліуретан (PU), алюміній.
Розмір : 34-37, 38-41.
Колір : блакитний.
Призначення : для катання на твердій рівній поверхні.

Якщо ваша дитина звикла до роллер-спорту, то вам варто підтримати її і придбати якісні, надійні ролики. Цьому визначенню повністю відповідають розсувні роликові ковзани Zelart Z-800B ABSTRACT.

Призначення
Катання на роликових ковзанах гарантує радість, масу позитивних емоцій і, що важливо, сприяє гармонійному фізичному розвитку. Регулярні поїздки парком зміцнюють мускулатуру, забезпечують необхідне навантаження серцево-судинної системи та розвивають почуття рівноваги. Особливою популярністю серед юних ролерів користуються розсувні роликові ковзани - обкатавши їх у перші пару днів, не потрібно турбуватися, що в наступному році доведеться звикати до нових, просто відрегулювати їх за розміром.

Опис
Ці роликові ковзани мають високі черевики та раму з авіаційного алюмінію, в яку встановлюються поліуретанові колеса, стійкі до стирання. На рамі також кріпиться гальмо п'яти, що дозволяє користувачеві швидко зупинитися. Самі черевики виготовлені із синтетичної шкіри та досить м'які, щоб катання було комфортним. Жорсткість, необхідна для підтримки гомілковостопного суглоба, надається оболонкою та манжетою з пружного поліпропілену. Шнурівка, п'ятковий ремінь на липучці та бакля із зубчастою застібкою надійно фіксують ролики на ногах, що сприяє стійкості ролера.

Переваги :

Завдяки високій якості виготовлення надзвичайно надійні та комфортні.
Яскраве забарвлення надає їм певної оригінальності та виділяє серед однотипних роликів.
Надійний кнопковий механізм дозволяє відрегулювати їх у межах чотирьох розмірів.
Підходять ролерам з різним рівнем навичок катання – як новачкам, так і досвідченим.

Характеристики

Тип товару Роліки
Розмір 38-41

Відгуки

Write a review