Водонепроникний гермомішок з плечевим ременем Waterproof Bag 10л TY-6878-10

Артикул TY-6878-10

Стан: Новий товар

1 Товар Увага: Остання одиниця!

126грн

Платіжні системи
Платіжні системи

Інформація

Тип: водонепроникний гермомішок.
Стать: унісекс.
Сезон: всесезонний.
Колір: в асортименті.
Матеріал: ПВХ.
Об'єм: 10 л.
Комплектація:

водонепроникний гермомішок – 1 шт.
Для того, щоб ваші речі не промокли, під час вашої подорожі, походу або іншого екстремального заняття вам потрібен спеціальний водонепроникний гермомішок. До таких типів мішків відноситься водонепроникний гермомішок з плечовим ременем Waterproof Bag 10л TY-6878-10. Придбати його за вигідною ціною можна в інтернет-магазині «Планета Спорт».

Призначення
Даний гермомішок призначений для того, щоб запобігти намоканню потрібних речей під час походу, сплаву по річці, при переправі через річку, а також під час інших екстремальних занять. Завдяки своїй водонепроникності та повній герметичності ваші речі будуть у надійному укритті.

Опис гермомішка
Дана модель гермомішка виготовляється з якісного PVC матеріалу, що має водонепроникні властивості. Ручка мішка формується за рахунок пластикового карабіну. Цей гермомішок має об'єм 10 літрів. Збоку мішка є додаткове пластикове кільце, на яке можна підвішувати додаткове спорядження. Випускається цей гермомішок у кількох варіантах колірних відтінків.

Як користуватися
Гермомішок за своїми функціями нічим не відрізняється від звичайного рюкзака з таким самим обсягом. Але завдяки своїй водонепроникності та герметичності його можна не боячись використовувати в ситуаціях, де можуть намокнути ваші речі. Він допоможе зберегти ваші цінні речі від промокання.

Переваги:

Виготовлений із якісного водонепроникного матеріалу.
Має зручний плечовий ремінь.
Ця модель має об'єм 10 літрів.
Унісекс – підходить і чоловікам, і жінкам.
  • Коментарі
  • Залиште свій відгук

    Водонепроникний гермомішок з плечевим ременем Waterproof Bag 10л TY-6878-10

    Водонепроникний гермомішок з плечевим ременем Waterproof Bag 10л TY-6878-10

    Залиште свій відгук