Антисудомна рідина Magneslife Nutrend 25g

Артикул 00187

Стан: Новий товар

Виробник:

Високоефективна рідка форма магнію, призначена для запобігання м’язовим судомам або використання як засобу екстренної допомоги при їх виникненні.

8 од.

43грн

Платіжні системи
Платіжні системи

Інформація

Рідка форма продукту дозволяє досягти максимально швидкого ефекту від використання продукту, а органічні носії іонів магнію забезпечують швидке всмоктування і високий рівень засвоєння. Практична упаковка у вигляді одноразових порцій (монодоз) дозволяє легко використовувати продукт тоді, коли під час занять спортом починають з’являтися перші ознаки судом.

Продукт призначений для:

спортсменів і людей, що піддають себе значним фізичним навантаженням
зняття нервово-м’язової напруженості, відновлення та загального розслаблення
людей із схильністю до судом
забезпечення організму магнієм після вживання алкоголю
використання у стресових ситуаціях, у випадку підвищеного розумового напруження
Характеристики діючих речовин

Магній – цей елемент входить до складу найбільш важливих сполук, необхідних для життя, які організм не здатний утворити самостійно. Відповідно рівень магнію у організмі повністю залежить від вживання його із їжею. А його нестача у організмі призводить до виникнення нервово-м’язових і м’язових судом. Разом із іншими речовинами магній стимулює кістковий метаболізм, що захищає від відкладення надлишків кальцію у м’яких тканинах (серці, нирках, стінках судин), стимулює утворення антитіл і підтримує імунітет. Додавання розчинного у воді вітаміну B6 (піридоксину), який має постійно надходити до організму із їжею, стимулює проходження магнію через клітинні мембрани до клітин, що допомагає регулювати кількість магнію у клітинах.

Рекомендоване дозування:

Базове дозування: одна монодоза на день, бажано перед сном.
В період підготовки до тривалого фізичного навантаження: приймайте продукт перед сном протягом 2-3 днів до очікуваного навантаження.
У випадку тривалого інтенсивного навантаження: тримайте при собі одну монодозу продукту і випийте її одразу, щойно відчуєте перші ознаки судом.
Максимальне дозування: одна монодоза на день.
Не слід перевищувати рекомендоване дозування.
Використання:

Випити монодозу або приготувати напій, розчинивши вміст флакону у прохолодній воді або спортивному напої.
Молоко і алкогольні напої не придатні для приготування напою на їх основі.
Після відкривання продукт слід одразу вжити.
Перед використанням збовтати. Незначний осад не є ознакою непридатності продукту.
Упаковка:

монодоза 25 мл;
10 монодоз в коробці.

Склад:
Вода, цитрат магнію, фруктоза, глюкоза, регулятор кислотності лимонна кислота, консерванти сорбінова кислота та бензоат натрію, вітамін B6 (піридоксину гідрохлорид), підсолоджувачі ацесульфам К і сукралоза.

Харчова добавка з підсолоджувачами. Продукт не призначений для вживання дітьми, вагітними та годуючими жінками. Ретельно оберігати від дітей! Зберігати у сухому місці при температурі до 25°C, уникаючи прямого сонячного проміння. Уникати замерзання. Виробник не несе відповідальність за будь-яку шкоду, отриману в результаті неналежного використання або зберігання продукту. Без ГМО.

Характеристики

Тип Рідина
  • Коментарі
  • Залиште свій відгук

    Антисудомна рідина Magneslife Nutrend 25g

    Антисудомна рідина Magneslife Nutrend 25g

    Високоефективна рідка форма магнію, призначена для запобігання м’язовим судомам або використання як засобу екстренної допомоги при їх виникненні.

    Залиште свій відгук