Антисудомний порошок Magneslife Active Drink Nutrend 15g

Артикул 02092

Стан: Новий товар

Виробник:

Цей цілковито новий швидкорозчинний продукт призначений для поповнення життєво важливих мінералів, таких як магній і калій, а також для часткової регідратації та енергетичної стимуляції після фізичної активності.

Інформація

Мінерали, що містяться у напої, мають життєво важливе значення після фізичних навантажень для забезпечення нормальної роботи м’язів. Ефективна формула MAGNESLIFE ACTIVE DRINK є взірцем стратегічного підходу до компенсування негативних наслідків утоми і зневоднення. Magneslife Active Drink містить:

магній
калій
вітамін C
вітамін B6
Рекомендоване дозування:

Розмішайте 15 г (вміст одного пакетика) у 250 мл води;
Максимальне дозування: 15 г (один пакетик).
Не слід перевищувати рекомендоване дозування.
Використання:

Вміст пакетика розмішайте у прохолодній воді.
Молоко і алкогольні напої не придатні для приготування напою на їх основі.
Випийте приготований напій одразу ж після розмішування.
Варіанти смаку:

апельсин,
лимон.
Упаковка:

пакетик 15 г;
10 пакетиків у коробці.

Склад: Апельсин: цукроза, 33% ізомальтулоза – Palatinose™ (джерело фруктози і глюкози), глюконат калію, 11% цитрат магнію – Aquamin, ароматизатор, регулятор кислотності лимонна кислота, хлорид натрію, інулін, L-аскорбінова кислота, антиспікаючий агент діоксид кремнію, підсолоджувач стевіол-глікозиди, піридоксину гідрохлорид, барвник бета-каротин.

Продукт може містити сліди соєвого і молочного білків.

Лимон: цукроза, 33% ізомальтулоза – Palatinose™ (джерело фруктози і глюкози), глюконат калію, 11% цитрат магнію – Aquamin, регулятор кислотності лимонна кислота, ароматизатор, хлорид натрію, інулін, L-аскорбінова кислота, антиспікаючий агент діоксид кремнію, підсолоджувач стевіол-глікозиди, піридоксину гідрохлорид, барвник бета-каротин.

Продукт може містити сліди соєвого і молочного білків.

Харчова добавка із цукром та підсолоджувачами. Продукт не призначений для вживання дітьми до 12 років. Ретельно оберігати від дітей! Зберігати у сухому місці при температурі до 25°C, уникаючи прямого сонячного проміння. Уникати замерзання. Без ГМО.

Характеристики

Тип Порошок

Відгуки

Write a review