Велосипед 27,5" Pride Raggey 2020 orange/black

SKD-55-33

Новий товар

Наразі товар відсутній

$418.88

Інформація

Pride Raggey 27,5 "- це висхідна зірка 2020 року. Побудований на легкій алюмінієвій рамі, байк оснащений туристичною трансмісією і дисковими гідравлічними гальмами. Це максимально універсальний велосипед, який буде достойний і як альтернатива громадському транспорту, і як відмінний спосіб провести вікенд на природі .

Рама велосипеда зроблена зі сплаву алюмінію 6061. Він не поступається сталі в міцності, при цьому набагато легше за неї. Труби рами мають змінну товщину стінки. Вона тоншає в міру віддалення від зварного шва. Ця технологія називається баттинг. Завдяки йому вдається зменшити вагу рами, зберігши її міцність. Складний профіль труб забезпечується за рахунок гідроформінгу. Він дає високу торсинну жорсткість, а чим вона вища, тим менше втрат крутного моменту при конвертації її в швидкість руху велосипеда. На рамі є кріплення для багажника і повнорозмірних крил. А всередині трикутника рами є достатня кількість заставних, щоб розташувати там запас води та аксесуари першої необхідності.

Вилка на велосипед встановлена ​​пружинно-еластомірна Suntour XCM, яка має 120 мм ходу. Амортизаційна вилка зробить їзду більш комфортною, а за допомогою регулювання преднагрузки, яка винесена на корону, можна адаптувати жорсткість роботи вилки під вагу райдера або тип траси.

RAGGEY оснащений колесами в 27,5 ". Цей розмір коліс забезпечує відмінну динаміку і маневреність байка. Зібрані на подвійних алюмінієвих ободах, вілсет досить добре витримує ударні навантаження, не втрачаючи рівності. Втулки на насипних підшипниках дають легкий хід, а при своєчасному обслуговуванні пропрацюють багато тисяч кілометрів. Фіксуються колеса ексцентриками, тому зняти їх або встановити можна голими руками. Взутий байк в міську гуму Wanda розміром 27,5x2.25 ". Щільний низькопрофільний протектор добре тримає на твердому покритті.

Байк оснащений 24 передачами: восьмерікова касета Shimano 200-8 працює в парі з трьома зірками системи шатунів. Перемикання передач забезпечують ззаду перемикач туристичного класу Shimano RD-M360 Acera, а спереду - прогулянкового, Shimano Tourney FD-TY-500. Управління перемикачами здійснюється за допомогою тригерних манеток Shimano SL-M310.

Система шатунів обертається на картриджній каретці. Вона складається з промислових підшипників, які не потребують обслуговування, а експлуатаційний ресурс їх дорівнює 10 000 км.

Гальмування забезпечується за допомогою дискових гідравлічних гальм Shimano BR-MT200. Це проста і якісна дискова гідравліка туристичного класу, яка дасть хороший рівень контролю швидкості.

Pride Raggey - це рестайлінг Rocksteady, який отримав амортизаційну вилку і алюмінієву раму. Тепер байк став більш динамічний і всюдихідний. Якщо вам потрібен універсальний велосипед, то Pride Raggey буде хорошим вибором.

Особливості Pride RAGGEY:

  • Легка алюмінієва рама з геометрією для комфортної посадки
  • Амортизаційна вилка з ходом 120 мм
  • Трансмісія Shimano 3x8
  • Гідравлічні дискові гальма Shimano

Характеристики:

Рама PRIDE, алюміній 6061, що 27,5 ''
Вилка Suntour XCM, хід 120мм
Втулки Pride, алюміній, 32сп.
Шатуни (система) 175мм, 24/34 / 42T, алюміній
Задні зірки Shimano 200-8, 12-32T, 8 ск.
Гальма Shimano BR-MT200, дискові гідравлічні
Ручки перемикання (манетки, дуали) Shimano SL-M310 Acera, 3x8 ск.
Передній перемикач Shimano FD-TY-500, Tourney
Задній перемикач Shimano RD-M360 ACERA
Кермо PRIDE 31,8х760мм, підйом 25мм, баттинг, алюміній
Винос PRIDE, M, L = 60мм, XL = 75мм, алюміній
Підсідельна труба (глагол) 27,2 довжина M, L = 350мм, XL = 400мм, алюміній
Обід Алюмінієві, подвійні, 24мм
Покришки Wanda, 27,5x2.25 '', універсальні

Відгуки

Напишіть відгук

Велосипед 27,5" Pride Raggey 2020 orange/black

Велосипед 27,5" Pride Raggey 2020 orange/black

Pride Raggey